Jak zacząć pozyskiwanie klientów poprzez kontekstową reklamę?

Stwórz konto i podaj dane sklepu

Zarejestruj się za darmo w Buily.pl i za pomocą intuicyjnego kreatora stwórz profil sklepu, którego ofertę chcesz reklamować.

Zintegruj bazę swoich produktów

Zintegruj bazę produktów ze swojego sklepu z systemem Buily podając link do pliku XML w dowolnym z popularnych na polskim rynku formatów.

Ustal koszt za kliknięcie

Określ maksymalną stawkę CPC, która będzie wpływać na pozycję Twoich reklam, ale za przekierowania zapłacisz tylko tyle ile zaoferuje następny w kolejce.

Jak zwiększać efektywność reklam?

Zarządzaj grupowo reklamami

Łącz reklamy produktów w grupy towarowe ze względu na strategie promocji. Włączaj i wyłączaj grupy reklam zgodnie z własnym planem marketingowym.

Dopasuj stawki za kliknięcia

Ustalaj odrębne maksymalne stawki CPC dla poszczególnych grup towarowych, dopasowane do uzyskiwanej marży z ich sprzedaży.

Analizuj skuteczność reklam

Sprawdzaj statystki globalne oraz dla wybranych produktów i grup towarowych. Włączaj i wyłączaj wydawców oraz analizuj uzyskiwaną konwersję.

Zobacz, czego jeszcze możesz spodziewać się od Buily

Sprawdzeni,
rzetelni wydawcy

Wydawcy reklam w Buily są dokładnie weryfikowani przez nasz zespół, tak aby zapewnić efektywność reklam. Sprawdzamy wiarygodność Wydawcy, dopasowanie treści do reklam oraz posiadanie do nich praw autorskich.

Automatyczne generowanie reklam

Reklamy produktów z Twojego sklepu internetowego tworzone są automatycznie przez system Buily Product Ads, dzięki integracji bazy produktów sklepu z aplikacji. Musisz tylko podać link do pliku xml.

Kontekstowe dopasowanie reklam na stronie wydawcy

Nasz system analizuje treści w serwisach wydawców i wyświetla te z Twoich reklam, które najlepiej pasują do ujętych w nich tematów. Dzięki temu mogą one w większym stopniu zainteresować odwiedzających stronę wydawcy.

Możliwość śledzenia konwersji

Przy pomocy wygenerowanego przez aplikację kodu, umieszczonego w kodzie Twojego sklepu internetowego możesz śledzić konwersję promowanych reklam produktów.

Rozliczanie tylko za efekty

Rozliczenia w aplikacji Buily Product Ads następuje na podstawie ustalonej przez Ciebie stawki CPC (cost pre click). Możesz ustalić jedną globalną stawkę CPC oraz wyodrębniać grupy reklam z inną stawką.

Zarządzanie dużą ilością reklam z wielu sklepów

Buily Product Ads pozwala na zarządzanie tysiącami reklam produktów z wielu sklepów bez konieczności ponownego zakładania konta użytkownika. Również konto płatności jest wspólne dla wszystkich dodanych sklepów.

Kontrola wydatków dzięki limitom budżetowym

Możesz kontrolować wydatki na reklamę w sklepie internetowym dzięki funkcji limitów dziennych i miesięcznych, które ustalasz dowolnie.

Możliwość stworzenia reklam sklepu

Aplikacja Buily Product Ads pozwala dodatkowo na stworzenie reklam sklepu internetowego lub działu sklepu, które będą prezentowane u specjalnie do tego wyselekcjonowanych wydawców.

Częste aktualizacje bazy produktów

Baza produktów ze sklepu internetowego jest aktualizowana 2 razy dziennie. Sprawia to, że pojawiające się reklamy są zawsze zgodne z asortymentem Twojego sklepu.

Pobierz prezentację

Najczęstsze pytania

Załóż konto już dziś!
Na dobry początek otrzymasz od nas dodatkowe 100% pierwszego doładowania gratis do 200zł

Zarejestruj się teraz »